Služby

Vše co můžeme nabídnout

REZERVACE LEKCÍ
 • nadále bude možná čtyři týdny dopředu a zatím stále bez nutnosti uhradit lekci předem
 • osobně zapsáním do sešitu, nebo telefonicky (stačí formou sms) na tel.: 607966189
 • další „nový týden“ se otvírá vždy v pátek v odpoledních hodinách

 

RUŠENÍ REZERVACÍ LEKCÍ
 • osobně nebo telefonicky nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce!
 • v případě, že se z hodiny řádně neodhlásíte, budou veškeré vaše další rezervace zrušeny a tato místa přenechána náhradníkům!

 

POZDNÍ PŘÍCHOD
 • na lekci se dostavte nejpozději 5 minut před jejím začátkem!
 • v případě pozdějšího příchodu bude vaše místo přenecháno přítomnému náhradníkovi a vy nebudete do lekce vpuštěni!
ZDRAVÁ ZÁDA

Zdravá záda nebo také Jóga pro zdravá záda je novým směrem lekcí v našem fitness centru.

Lekce jsou vhodné jako prevence, ale jsou určeny i pro klienty s omezením pohybového aparátu nebo s jiným onemocněním (stavech po zaléčení, nikoliv v akutním stavu). Pozice jsou přizpůsobeny aktuálnímu stavu tak, abyste se při cvičení cítili dobře a pozice zajistily postupně úlevu a zmírnění obtíží.

NABÍZÍME I INDIVIDUÁLNÍ LEKCE.

DĚTSKÁ JÓGA

Oslovuje tělo i duši, působí v komplexním smyslu na dítě i jeho okolí – přináší s sebou mnohem více než jenom zábavu, pomáhá dětem stát se ohebnější a silnější, ulehčí jim udržet pozornost ve škole.
Jóga je dokonalou doplňkovou aktivitou pro děti věnující se dynamickému, kolektivnímu i individuálnímu závodnímu sportu – fotbalu, golfu, atletice, hokeji, tenisu nebo třeba volejbalu – u všech zmíněných je potřeba pevné a zároveň obratné tělo, stejně jako umění koncentrace mysli. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. Učí děti odpočívat, rozvíjí jejich fantazii, radost ze života a sebevědomí, nenásilnou formou je vybízí přemýšlet o sobě samém a svém okolí. Napomáhá dětem lépe zvládat stresové situace.

INFORMACE PRO RODIČE

Pokud si přejeme, aby se pomocí jógy dítě zbavilo určité nemoci, vylepšilo si držení těla nebo nalezlo vnitřní vyrovnanost, je nutné, abychom s ním pracovali systematicky a pravidelně.
Najít vhodný prostor a místo pro pravidelné cvičení Vašeho dítěte je důležité – stane se součástí rituálu, který může Vašemu dítěti dodat jistotu a přehled. Četnost cvičení není až tak rozhodující jako pravidelnost – opakovaný impulz díky pravidelnému cvičení působí trvaleji a hlouběji.
Při cvičení jógy pro děti nepodporujeme soutěživost, každý cvičí dle svých možností a každý si zaslouží pochvalu a ocenění.
Protože všechny cviky působí na tělo, nemělo by dítě těsně před cvičením jíst. Je vhodné sníst poslední jídlo asi hodinu před cvičením, pokud by ovšem dítě mělo před cvičením hlad, nabídněte mu šálek teplého čaje nebo banán.
Zkuste před lekcí dohlédnout na to, aby dítě  nemuselo odbíhat na toaletu při cvičení.
Při cvičení jógy se protahujeme a natahujeme všemi směry – proto by oblečení mělo být lehké a volné. Věci by měly být pohodlné, především v rozkroku a v podpaží by měly být dostatečně volně střižené. Nejlepší jsou přírodní materiály, nedochází k elektrostatickému výboji na syntetických podložkách. Je dobré, aby dítě mělo případně i menší ručníček a kapesník.
Samotná podložka, která je v našem studiu každému dítěti k dispozici, vytváří jisté ohraničení a poskytuje orientaci v prostoru. Rozprostření žíněnky může navíc naznačit začátek jogínského rituálu.
Při cvičení vedeme děti ke klidnému dýchání nosem.
Pokuste se dbát na to, aby Vaše dítě nebylo pod časovým tlakem kvůli tomu, že hned po cvičení má naplánováno něco dalšího. Pozitivní účinky cvičení se nejlépe rozvinou, pokud bude dítě v klidu. Stres vždy provází také zvýšené napětí svalů, které by bylo v tuto dobu vzhledem ke cvičení jógy kontraproduktivní.

Je to především zábava – při cvičení zpíváme, říkáme básničky nebo pohádky, běháme, skotačíme. Víme, jak moc důležité je pro děti pozitivní naladění učitele, vlídnost a trpělivost, proto výuku vedeme hravou formou, aby byly děti uvolněné, lekce neobsahují prvky dřiny a honby za úspěchem. Na naše hodiny nepatří soutěživost, každý cvičí a tvoří v rámci svých možností – a každý si zaslouží pochvalu a ocenění.

Co je SPINNING program®

SPINNING program® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech SPINNERech®. Lekce probíhá pod vedením lektora, který určuje profil jízdy, jako je rovina, kopec, nebo skoky. Celá lekce je doprovázena hudbou, která pomáhá držet určitou frekvenci jízdy. Zátěž si přidává každý sám a proto může jet vedle sebe jak vrcholový sportovec, tak i úplný začátečník. Během lekce můžete sledovat svou tepovou frekvenci a díky regulaci zátěže si snadno udržíte tepovou frekvenci přesně tam, kde potřebujete. Velice rychle u nás získáte sílu, vytrvalost a kondici.
SPINNING®  program vychází z cyklistiky. Žádné pohyby navíc, žádné mávání rukama, nic co by vás odvádělo od vašeho cíle. Pouze tři pozice rukou a pět základních jízdních stylů, které simulují jízdu na kole venku.

Proč jít na SPINNING®

SPINNING® program je moderní druh aerobní zátěže pro každého bez ohledu na výkonnost či věk a zároveň jde o vysoce motivující kardiovaskulární cvičení. Nemusíte se učit žádné choreografie, nezatěžujete kloubní systém. Cvičení je zaměřeno na zpevnění svalů, zejména nohou a hýždí, na snižování hmotnosti, zlepšení kondice a vytrvalosti.
Při jedné cca 45 minutové lekci průměrně spálíte 400 až 600 Kcal.

Jak na první lekci SPINNING programu®

Mnoho klientů, přichází na první hodinu SPINNING programu® s obavami,  ať už je to tím, že nejsou v dobré kondici, nebo jen proto, že od známých zaslechli, jaká je to „dřina“. Cílem SPINNING programu®  nemá být stres, ale po kvalitně odvedené lekci by se každý klient měl cítit příjemně unavený a duševně odpočatý.

Pokud jdete na SPINNING®  poprvé, nezapomeňte na:
 • sportovní oblečení (nejlépe cyklistické šortky, rukavice, popř. čelenku)
 • sportovní obuv s pevnou podrážkou (možno i cyklistické s nášlapným systémem SPD)
 • nejméně 1 litr nápoje (ideálně v cyklistické láhvi)
 • ručník

Na lekci přijďte nejméně 10 minut před jejím začátkem, aby vás instruktor mohl se vším seznámit a pomohl vám správně nastavit spinner.

Jak bude Vaše první lekce probíhat:
 • přihlaste se instruktorovi, že jste poprvé
 • instruktor vám nastaví kolo přesně na vaši postavu
 • vysvětlí vám základní techniky jízdy
 • na lekci si volíte zátěž sami, dle svých schopností
 • poslouchejte své tělo a nepřetěžujte se
 • na konci lekce věnujte dostatečný čas strečinku – i ten je součástí každé hodiny
TRX® Suspension Training

TRX: Total-Body Resistance Exercise = cvičení pro zatížení celého těla

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

Co se říká:

TRX je vhodné pro každého

Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla.

Maximální výsledky v minimálním čase

Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje trojrozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

Vybudujete si silné jádro

TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

Co s sebou?
 •  sportovní oděv a čistou obuv
 •  ručník
 •  uzavíratelnou nádobu s pitím
 •  DOBROU NÁLADU! 😉
IC Yoga